Home Oferta Projekty z wyceną Galeria Informacje techniczne Kontakt

Domy hybrydowe

Domem hybrydowym nazywamy połączenie różnych technologii budowy współistniejących w jednej konstrukcji. Korzystając z lat doświadczeń z budownictwem oferujemy naszym klientom połączenie tego co najlepsze w domu szkieletowym z domem murowanym!

Przedstawione obok rozwiązania techniczne będące autorskimi opracowaniami firmy RAMZA powstającymi przez obserwację rynku i jego potrzeb. W połączeniu z ciągłymi ulepszeniami procesu produkcji prefabrykatów na terenie zakładu, procesów montaż, budowy i rozwiązań technicznych analizowanych podczas naszych realizacji i z sugestii klientów pozwala nam domniemać że jesteśmy jedyną taką firmą na rynku!

 

Przekroje:

Odpowiedni fundament zapewnia wzmocnienie konstrukcji budynku jednocześnie współpracując z izolacyjnością domu

 

 

Dom o rdzeniu murowanym może z frontu wyglądać jak dom drewniany będąc dużo cieplejszym zarówno od samoistnego domu murowanego jak i samoistnego domu drewnianego tz. domu z bali

 

 

 

Oferujemy również ściany z rdzeniem murowanym, szkieletem wewnątrz budynku i elewacją tynkową wykonaną na wełnie elewacyjnej lub styropianie grafitowym tworząc idealnie połączenie obu technologii budownictwa, niwelując konieczność „nagrzewania muru” jednocześnie ułatwiając wykonywanie instalacji i wykończeni wewnątrz domu.

Biuro
czynne 8-16
tel.: 607 857 060
Adres
ul. Skrobów 115,
21-100 Lubartów
Kontakt z nami
info@ramza.com.pl
607 279 244 Właściciel
609 678 105 Technolog
Zapraszamy do korzystania z formularza lub prosimy o wiadomości na adres info@ramza.com.pl
Wykonanie strony WWW - Devilart