domy kanadyjskie

Domy szkieletowe oraz projekty domów szkieletowych

Domy szkieletowe firmy Ramza wykonywane są z drewna świerkowego C24. Wykorzystujemy zarówno drewno lite jak i klejone na elementy konstrukcyjne. Standardem naszych konstrukcji jest obustronne obicie ścian zewnętrznych jak i wewnętrznych płytą drewnopochodną co wzmacnia całość domu i daje większą bazę wytrzymałościową pod karton-gips, odciążając go od naprężeń.

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów uzyskujemy trwałe i bezawaryjne wykończenia.

Ponadto stosując dowolne przekroje ścian i opcje wyciepleń możemy uzyskać każdy rodzaj izolacyjności budynku, umożliwiając zastosowanie zarówno tradycyjnych jak i alternatywnych źródeł ogrzewania domu. Ściana staje się doskonałą barierą dla ciepła, dzięki czemu zimą możemy cieszyć się ciepłem wewnątrz domu natomiast latem przyjemnym chłodem, zapewniając tym samym minimalne straty energii. Oferujemy domy energooszczędne w systemie szkieletu drewnianego tanie w użytkowaniu i w pełni przyjazne dla środowiska.

 

domy szkieletowe

Standardowa ściana o przenikalności U=0,11 spełniająca aktualne wymagania.

 

Dla osób ceniących drewnianą elewację w postaci imitacji bala, ryglową, którzy nie chcą rezygnować z zalet cichego i ciepłego domu stosujemy połączanie obu tych technologii zachowując lepszą izolację w stosunku do budowy ścian wyłącznie z drewna poprzez zastosowanie szkieletu drewnianego o grubości min. 20 cm wraz z izolacją.

domy szkieletowe

 Odpowiedni fundament zapewnia wzmocnienie konstrukcji budynku jednocześnie współpracując z izolacyjnością domu

.

 
Nasza galeria
Zobacz nasze realizacje
Zapraszamy do zapoznania się z galerią przedstawiającą rozwiązania oraz realizacje naszych budów na terenie całego kraju zarówno w zleceniach indywidualnych oraz dla deweloperów.
domy kanadyjskie
Kilka słów o nas
Domy szkieletowe i hybrydowe
30
lat na rynku
Dzięki indywidualnym rozwiązaniom opracowanym podczas licznych budów jesteśmy w stanie dostarczać energooszczędne i ekologiczne domy szkieletowe.
budujemy domy na terenie całego kraju
Możemy również wykorzystywać zalety wielu tych technologii łącząc je w dom hybrydowy niwelując minusy domów murowanych.